Акваріуми на замовлення

купити акваріум

ПРЯМОКУТНИЙ
З УВІГНУТИМ ЛОБОВИМ СКЛОМ

АКВАРІУМ

Розміри: довжина - 1300 мм
ширина (габаритна) - 550 мм
висота - 700 мм, об'єм - 380 літрів
Матеріал акваріума: акрил прозорий
товщина - 10 мм
Матеріал оздоблення: пластик з плівкою «Oracal»

ПІДСТАВКА

Розміри: довжина - 1300 мм
ширина (габаритна) - 550 мм
висота - 700 мм
Матеріал підставки: ДСП ламіноване, скло тоноване.

Класичний пристінний акваріум. Гнуте лобове скло згладжує традиційність прямокутної форми. Скляні полиці підставки роблять її менш масивною. Хороші пропорції комплексу і правильне поєднання матеріалів що використовуються дозволяють гармонійно вписати його в будь-який інтер’єр. Необхідне обладнання без зусиль поміщається в підставці. Внутрішнє оформлення припаде до смаку любителям природних підводних пейзажів.


декорація акваріумів

КУТОВИЙ
З УВІГНУТИМ ЛОБОВИМ СКЛОМ

АКВАРІУМ

Розміри: довжина - 1300 мм
ширина (габаритна) - 550 мм
висота - 700 мм, об'єм - 320 літрів
Матеріал акваріума: силікатне скло
товщина - 10 мм
Матеріал оздоблення: колір металік «SIBU»

ПІДСТАВКА

Розміри: довжина - 1300 мм
ширина (габаритна) - 550 мм
висота - 700 мм
Матеріал підставки: металевий каркас, обробка – пластик, колір металік «SIBU».

Кутовий акваріум з гнутим лобовим склом. Перевагою цієї форми є те, що він не займає багато місця, але при цьому має достатню глибину для створення масштабної композиції. Такий акваріум пожвавить затемнений куток і додасть декоративність в інтер'єр. Поєднання керамічних елементів бамбука, натурального каменю і рослин надає внутрішньому наповненню легкий східний відтінок.


освітлення акваріума

АКВАРІУМ
«БАРНА СТІЙКА»

АКВАРІУМ

Розміри: довжина - 2800 мм
ширина (габаритна) - 700 мм
висота - 650 мм, об'єм -730 літрів
Матеріал акваріума: силікатне скло, товщина - 12 мм
Матеріал оздоблення: колір металік «SIBU»

ПІДСТАВКА

Розміри: довжина - 2800 мм
ширина (габаритна) - 700 мм,
висота - 1150 мм
Матеріал підставки: натуральне дерево.

Акваріум «Барна стійка» відрізняється своєю функціональністю. Використання вбудованого акваріума дозволяє обновити звичний вигляд виробу і доповнити його яскравим візуальним акцентом. За допомогою заднього фону акваріума стійка набуває додаткової глибини, а у варіанті «на просвіт» вона виглядає більш полегшено. Затонулий корабель, скельні елементи і велика риба надають внутрішньому оформленню казкову таємничість. Також подібний варіант акваріумного комплексу може бути виготовлений як стійка ресепшн.


МОРСЬКИЙ АКВАРІУМ

ШЕСТИГРАННИЙ
МОРСЬКИЙ АКВАРІУМ

АКВАРІУМ

Розміри: довжина - 850 мм
ширина грані - 480 мм
висота - 650 мм, об'єм -300 літрів
Матеріал акваріума: акрил прозорий
товщина - 8 мм
Матеріал оздоблення: чорний акрил

ПІДСТАВКА

Розміри: довжина - 880 мм
ширина (грані) - 485 мм
висота - 700 мм
Матеріал підставки: металевий каркас, оздоблення чорний акрил


Морський акваріум «кораловий риф». Це живий витвір мистецтва, від якого неможливо відірвати очей. Завдяки величезній кількості його мешканців, він дійсно може стати «шматочком моря» у Вашому домі або офісі. По барвистості і екзотичності в акваріумістиці йому немає рівних. У вигляді колони він може бути розміщений в центрі інтер'єру. Оздоблення з чорного акрилу гармонійно поєднується практично з усіма сучасними матеріалами.


 виготовлення акваріумів КиївПідводний світ наповнений загадковим і невідомим. Він манить, притягує нас і, до речі, неспроста. Вчені вже давно довели, що спостереження за водними мешканцями заспокійливо діє на психіку людини, розслабляє і дарує відчуття спокою. А тому сьогодні все частіше можна зустріти акваріум з рибками в офісах великих компаній, торговельно-розважальних центрах, ресторанах, кафе і т.д.

Звичайно, якщо для Вас це всього лише необтяжливе хобі, і Ви плануєте завести одну-дві рибки, як кажуть, для душі, то особливих проблем не виникне. Однак, якщо плани більш глобальні, тоді, швидше за все, знадобиться виготовлення акваріумів (Київ) на замовлення. Адже одна справа - невелика ємність, і зовсім інша, наприклад, потужна конструкція, що замінює стіну. Подібну споруду неможливо придбати в найближчому магазині, так само, втім, як і ексклюзивний виріб. Так-так, якщо Ви у своїх мріях бачите унікальну інтер'єрну композицію, здатну вразити будь-яку уяву - не сумнівайтеся, її цілком реально втілити в життя. І допоможе в цьому, як раз, виготовлення акваріумів (Київ).

Звертайтеся, фахівці компанії «SYNERGY ltd» допоможуть реалізувати будь-які Ваші фантазії і створити справді неповторний підводний світ. Для нас виготовлення акваріумів (Київ) - це не тільки робота, але й покликання, що допомагає творити шедеври. І, до речі, Ваш акваріум може стати наступним.

Виготовлення акваріумів Київ – здійсніть свою мрію!


Акваріуми на замовлення Київ Як тече вода - один із трьох процесів, на що можна дивитися вічно. І не дивно - однаково заспокоює і вид дзюркотливого струмочка, і неосяжні морські горизонти. На жаль, не завжди є можливість після важкого робочого дня заспокоїти нерви таким чудовим видовищем. Але сьогодні це - цілком реально, навіть у тому випадку, якщо ви живете не біля морського узбережжя або з видом на річку. Акваріуми на замовлення Київ здатні перенести цілий підводний світ до вас у квартиру.

Причому, сам «підводний світ» Ви можете вибрати самі. Можна втілити в приміщенні як морське дно з затонулими кораблями, так і дно каламутних африканських річок з яскравими і барвистими рибками. Акваріуми на замовлення Київ дають можливість Вашій фантазії розгулятися як слід. Звичайно, не варто забувати про регулярний догляд. Особливо, якщо мешканці вашого особистого підводного світу потребують особливих умов. Якщо у Вас живуть екзотичні рибки, краще всього доручити догляд за акваріумом фахівцю. Він буде регулярно приходити і таким чином позбавить вас від досить трудомісткої роботи, яка, до того ж, вимагає спеціальних знань.

Акваріуми на замовлення Київ допоможуть створити ексклюзивний інтер'єр також в офісних приміщеннях, або в приміщеннях з нестандартним плануванням. Адже акваріум на замовлення Ви наповнюєте і прикрашаєте так, як душа забажає. Звичайно, в цій справі Вам допоможе не тільки досвідчений дизайнер. Адже правильно створений зовнішній вигляд і внутрішнє наповнення вашого акваріума не тільки радуватимуть око, але і посприяють створенню біологічного середовища, яке буде придатним для утримання водної флори і фауни.

Акваріуми на замовлення Київ створять море у вас в квартирі!

<< Назад

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией Создание сайтов Эффект