Аква-дизайн

Розділ «Оформлення акваріума + Аквадизайн»

Оформлення акваріума або аквадизайн - мабуть, самий відповідальний момент у створенні Вашого, такого казкового і такого загадкового підводного світу. Аквадизайн включає в себе художнє проектування акваріумів та їх предметного середовища. Адже вся основна увага завжди зосереджується саме на композиції, гармонії інтер'єру приміщення і акваріума, декорацій, рослин і риб. Саме на даному етапі створюється «картинка», споглядання якої приносить велике задоволення. Погодьтеся, тумба з масиву дерева з пілястрами, надпрозоре скло, дорогі оздоблювальні матеріали акваріумного комплексу - все це може виявитися перекреслено недобросовісною, зробленою нашвидкуруч роботою або роботою, виконаною некомпетентним в оформленні акваріумів фахівцем.

Дизайн акваріума включає в себе:

 • Зовнішній дизайн - дозволяє гармонійно вписати акваріум в інтер'єр приміщення, з урахуванням особливостей конструкцій будівлі.
 • Внутрішній дизайн - оформлення предметного середовища акваріума. Акваріумні декорації дозволяють істотно прикрасити акваріум, але головна складова внутрішнього дизайну - процвітаюча біосистема в умовах біодизайну.

Акваріум - це унікальне явище, за допомогою якого можна не тільки неповторно прикрасити інтер'єр, підкреслити Ваш статус, але і підвищувати рівень знань Вашої дитини в біології, ботаніки, географії і, навіть, відволікати її увагу від комп'ютера. Американські психологи з великим успіхом використовують акваріум як різновид анімалотерапії саме в лікуванні дитячої комп'ютерної залежності.

Як прекрасно і цікаво мати в своєму власному будинку куточок річки Амазонка з рослинами, які зустрічаються лише тут і більше ніде в світі, поселити з ними дивовижних ендемічних риб-дискусів, зовсім космічних прісноводних скатів, арован чи, може, зануритися після робочого дня на дно великих африканських озер Малаві, Танганьїка, Вікторія. Чи багато ми знаємо про ці древніх місцях? Завівши представників іхтіофауни цих водойм, Ви не тільки отримаєте дивовижно яскравих риб, яких по праву називають «королями забарвлення», а й познайомитесь із багатьма цікавими явищами, які ховаються від нас у такому загадковому і далекому підводному світі.

Оформлення акваріума - це робота і дизайнера-оформлювача і гідробіолога, який володіє спеціальними знаннями з іхтіології, гідробіології, технічного оснащення акваріумів. Щоб уникнути неприємностей і не заселити в акваріум з колекційними рослинами рослиноїдних риб, або ж не поселити хижаків з мирними зграєвими рибками, звертайтеся до фахівців нашої компанії, які зроблять все для того, щоб акваріум і його мешканці не тільки чудово виглядали, але і мирно співіснували.

Єдиної класифікації для акваріумного дизайну немає, але існують певні напрямки в оформленні акваріумів.

Класифікація акваріумів за призначенням:

 • Декоративний акваріум

Це найпоширеніше напрямок. В даному напрямку немає чіткої установки на підбір рослин і тварин акваріума. Єдина умова - приблизно близькі умови утримання і зіставні розміри мешканців.

 • Біотопний акваріум

Це акваріум, склад мешканців якого відтворює склад якогось природного біотопу: наприклад, стоячий ставок, болото, повільна ріка, озеро і т. д. В акваріум підбираються види рослин і риб, які в природі також співіснують, при цьому максимально відтворюються і інші параметри навколишнього середовища: параметри води (кислотність, жорсткість), склад ґрунту, освітлення, температура.

Класифікація акваріумів за складом води:

 • Прісноводні акваріуми:
  • «Голландський»

Акваріум такого напрямку - це підводний сад. Головні мешканці голландського акваріума - рослини. Як правило, в голландських акваріумах немає риб або їх дуже мало. Рослини засаджуються так щільно, що при погляді зверху видно тільки їх верхівки, ґрунту не повинно бути видно. Для освітлення застосовуються лампи зі спеціально підібраним люмінофором, що має особливі спектральні характеристики і підвищену світловіддачу. При характерній для такого виду акваріума густоті посадок не обійтися без використання комплексних добрив і систем збагачення води вуглекислим газом. Головні критерії підбору риб в такому акваріумі - не зіпсувати вигляд і не заподіяти шкоди рослинам.

  • «Псевдоморе»

Прісноводний акваріум, що імітує морське дно. В оформленні акваріума використовується коралова крихта, штучні корали і морські раковини. Заселяється акваріум яскравими рибками. Він підсвічується синім кольором, щоб зімітувати морський підводний ландшафт і пейзаж.

  • Акваріум - «авангард»

Незвичайна освітлення, кольоровий ґрунт, вигадливі сучасні аксесуари - все те, чого немає в природі. При цьому слід враховувати всі нюанси, щоб застосовані нововведення не створювали незручностей для жителів акваріума.

  • «Сюжетний акваріум»

В акваріумах цього напрямку важлива сюжетна лінія: затонулі скарби, кораблі, підводний грот, піратські скарби, замки і пагоди.

  • «Акваріум з великою рибою»

Велика риба вимагає багато простору та мінімум декорацій і рослин.

  • Акваріум - «ексклюзив»

Такі акваріуми оформляються індивідуально, в одиничному екземплярі, в залежності від ідей замовника і акваріумістів-дизайнерів.

  • «Африканський акваріум»

Африканський тип акваріума найбільш динамічний. Арки, проходи, гроти з плоского темно-сірого каменю, білий або пісочний ґрунт - прекрасний "дім" для яскравих цихлід, батьківщиною яких є великі африканські озера Танганьїка і Ньяса.

 • Морські акваріуми:

Багато хто з нетерпінням чекає на відпустку, щоб вирушити до моря. Коралові рифи, живі корали, актинії, креветки, дивовижної краси рифові риби. Наша компанія пропонує Вам оформити акваріум в стилі «Риф», і все це буде радувати вас кожен день.

Рифовий акваріум - відпустка яка завжди з тобою!))

В даному типі аквадизайну можливе оформлення в стилях «Риф» і «Акваріум з морськими рибками». Різниця між ними - в підборі риб та інших гідробіонтів. В рифових акваріумах встановлюється більш складне устаткування і потужне освітлення з колірною температурою від 10000К (зокрема ставлять металогалогенові світильники) для забезпечення необхідних умов утримання морських безхребетних. Вкрай важлива наявність в таких акваріумах так званих «живих каменів», що виконують роль біологічного фільтра за рахунок того що їх населяють бактерії та інші організми. Рибні морські акваріуми суттєво схожі зі своїми прісноводними аналогами.

Морський акваріум набагато складніший в утриманні та значно відрізняється від прісноводного. Якщо з прісноводного акваріума можна сміливо злити третину води і долити чистою свіжою, то подібні заміни води в морських акваріумах ускладнюються через велику витрату морської солі. Тому в морських акваріумах проблема якості води вирішується не заміною, а застосуванням досить складного обладнання для природної регенерації і пристроїв очищення - піновіддільних колонок (флотатори, скімери). Друга відмінність від прісноводного акваріума - це наявність течії. Морські течії досить сильні, тому акваріуми з кораловими рифами оснащуються сильними помпами, які створюють імітацію морського течії.

Послуга нашої компанії «Оформлення акваріума» включає в себе наступні роботи:

 • художнє розміщення декоративних елементів (складання композиції);
 • створення в акваріумі біологічного середовища, придатного для заселення тваринами і рослинами;
 • індивідуальний підбір мешканців акваріума за сумісністю;
 • доставку та акліматизацію живих мешканців - риб, рослин, безхребетних;
 • посадку акваріумних рослин;
 • забезпечення витратними матеріалами (хімічні препарати, декорації).

дизайн та оформлення акваріумів Київ

Акваріум не тільки дає можливість «спілкуватися» з братами нашими меншими і утримувати в міських умовах шматочок моря. Сьогодні дизайн та оформлення акваріумів Київ стало засобом для роботи з інтер'єром. Це стосується не тільки житлового приміщення, а й офісного. До того ж, внутрішнє оформлення акваріума є дуже важливим для комфортного життя ваших водних вихованців. Адже для них акваріум повинен імітувати їх природне середовище проживання, інакше - риби загинуть. Наприклад, акваріум з великими рибами не рекомендується наповнювати різноманітними фігурками, переходами, рослинами і так далі. Великій рибі необхідний простір і комфорт в переміщенні.

Відповідно, розмір акваріума теж повинен бути підходящим. Дизайн та оформлення акваріумів Київ, в яких житимуть невеликі рибки з невеликих річок, буде кардинально відрізняться від вищеописаних. В цьому випадку якраз необхідні різноманітні кам'яні проходи, маленькі підводні гроти і рослини, оскільки рибки звикли саме до такого середовища проживання.

Але в будь-якому випадку, залишається місце для фантазії замовника і дизайнера. На дні вашого акваріума можна створити цілу підводну країну з замками і вежами. Якщо хочете пригод - тоді для вас «сюжетне» оформлення дна із затонулими кораблями і скарбницями. Дизайн та оформлення акваріумів Київ також стосується і зовнішнього вигляду вашого підводного світу. Індивідуальний підхід дизайнера допоможе «вписати» навіть великий акваріум в будь-який інтер'єр.

Дизайн та оформлення акваріумів Київ зробить життя яскравішим!

 

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией Создание сайтов Эффект