Про компанію

виготовлення акваріумів

виготовлення морських акваріумівКомпанія «SYNERGY ltd» надає послуги з виготовлення морських і прісноводних акваріумних комплексів, акватераріумів, ставків і водоспадів.

Використовуючи нові технології та сучасні матеріали, ми реалізуємо найсміливіші дизайнерські рішення, завдяки яким акваріум стає вишуканим елементом інтер'єру. Декоративні можливості підводного світу вже давно оцінені дизайнерами та архітекторами. Красиві і оригінальні акваріуми є не тільки прикрасою, але і новим джерелом релаксації і можливістю звернутися до спокійної мудрості і гармонії природи.

Наші фахівці надають повний спектр послуг з розробки дизайн-проектів, створення 3D-макетів, що допомагає гармонійно вписати запланований виріб в інтер'єр і суттєво підвищує реалістичність його сприйняття на етапі планування.

Акваріум з живими мешканцями - це складний біологічний, штучно створений комплекс, для підтримки життєдіяльності якого необхідні знання та практичний досвід.

Акваріум з живими мешканцямиМи візьмемо на себе всі турботи по догляду за Вашою аквасистемою. Щотижневий візит спеціаліста у зручний для Вас час дозволить повністю зняти з себе турботу про акваріум.

Завдяки індивідуальному підходу, кожен проект нашої компанії є ексклюзивним і приносить в інтер'єр приміщення гармонійність, вишуканість, атмосферу спокою й умиротворення.

Важливу роль в цьому відіграє внутрішній дизайн наших виробів.

Від затонулого казкового міста до підводного царства коралів - все це піддається реалізації. Правильно підібраний внутрішній дизайн акваріума в поєднанні з різноманітністю його мешканців стане предметом гордості його власника.

Створення виробу "під ключ" дозволить Вам повністю зосередитися на кінцевому результаті і передати всі турботи по реалізації проекту нашим фахівцям. При необхідності можливий виїзд на об'єкт для надання експертної оцінки або консультації.

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией Создание сайтов Эффект